Ферма

Ферма

Основна сировина, яка необхідна для нашої роботи — це молоко

Щодня Гормолзавод переробляє близько 15 тонн самого свіжого молока. Його два рази на день привозять з ферми «Петродолинське», що розташована у Овідіопольському районі, директор Дмитро Матуляк. У господарстві утримується 700 голів дойного стада корів голштинскої породи.

Ця порода виведена у Нідерландах и вважається однією з наймолочніших

На рік одна корова дає до 10 тисяч літрів молока, тоді як інші породи лише 5-6 тисяч. Однак тварини досить вибагливі, і для того, щоб удої буди високими необхідно створити особливі умови для утримання та слідкувати за раціоном корів. Все це як раз робиться на фермі «Петродолинське».

У 2015 році у приміщеннях ферми було проведено реконструкцію

Встановлено автоматизоване німецьке обладнання. За його допомогою працівникам ферми вдається забезпечити належний догляд за тваринами. Цього ж року у доїльному залі з’явились сучасні доїльні установки. Корови їдять тільки збалансований корм. На фермі дотримуються всіх ветеринарних норм.

Ферма
Фото: Ферма
Саме через це вдається отримувати якісне фермерське молоко класу «Екстра», з якого потім виробляється смачна та корисна продукція нашого Одеського Гормолзаводу № 1